Marnix360apartments Jordaan

Marnixstraat 360, 1016 XW Amsterdam, Holandia

  • Do 6 osób
  • Do 95 m²
  • Sypialnie: 2
  • Parking

Strona obiektu Marnix360apartments Jordaan pozwala obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Odległość od centrum wynosi 1,17 km. Obiekt oferuje pokoje rodzinne, parking oraz bezpłatne Wi-Fi.

Aparthotel Marnix360apartments Jordaan w miejscowości Amsterdam ma 95 m², dwie sypialnie i miejsce dla maksymalnie sześciu osób. W dwóch sypialniach przygotowano łóżko pojedyncze.

Apartament ma kuchnię i pralkę. Na miejscu można korzystać z parkingu i bezpłatnego Wi-Fi.

Lotnisko Amsterdam-Schiphol leży 14 km od obiektu.

Odległości do wybranych miejsc

  • Lotnisko Amsterdam-Schiphol14 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~2 071 zł

Wybór pokoi

Apartament typu Superior

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • widok na miasto

6 osób95 m²prywatna łazienka

Marnix360apartments Jordaan - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • sejf

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 24 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki
  • angielski
  • niderlandzki
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Marnix360apartments Jordaan na mapie: Amsterdam

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Marnix360apartments Jordaan”?

Zameldowanie: od 16:00 do 23:00. Wymeldowanie: od 06:00 do 11:00.

Czy Marnix360apartments Jordaan oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Marnix360apartments Jordaan” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Marnix360apartments Jordaan”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Czy Marnix360apartments Jordaan ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Marnix360apartments Jordaan?

Obiekt znajduje się w miejscowości Amsterdam.

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Marnix360apartments Jordaan”?

Lotnisko Amsterdam-Schiphol znajduje się 14 km od obiektu.

Opinie o Marnix360apartments Jordaan

Średnia ocena z 76 opinii na Booking.com to 8,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Su 07 - 2025
10/10

Świetna lokalizacja tuż przy placu Leidseplein w Amsterdamie, a do tego piękny widok na miasto. Sam apartament był duży, z kilkoma łóżkami, dzięki czemu idealnie sprawdził się dla naszej rodziny. Na najwyższym piętrze czekały też duże okna, przez które rozciągał się znakomity widok na miasto.

ℹ) Opinie gości Marnix360apartments Jordaan nie stanowią oceny serwisu amsterdam-stays.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10