The Duck of Amsterdam

Zeezigt 428, 1111 TV Amsterdam, Nizozemsko

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 26 m²
  • Ložnice: 1

Ve všech pokojích jsou součástí vybavení vlastní koupelna a klimatizace. K dostupnému zázemí patří parkoviště, zahrada a Wi-Fi. Ubytování se nachází 880 m od Gemeenlandshuis. Hoeckelingsdam leží 4,3 km od penzionu.

Dostupná plocha dosahuje 26 m². Nejvýše je k dispozici jedna ložnice. Ubytovat se mohou nejvýše dvě osoby. Součástí vybavení ložnice je samostatná postel. Ubytování The Duck of Amsterdam se nachází ve městě Amsterdam.

Vzdálenosti k vybraným místům

Divadlo Carre10 km
Artis Zoo10 km
Hoofdkantoor Nationale Opera & Ballet10 km
Hlavní nádraží Amsterdam11 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • terasa

2 osoby26 m²vlastní koupelna

The Duck of Amsterdam - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • nizozemsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 0384D576B7969FBD1568

The Duck of Amsterdam na mapě: Amsterdam

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „The Duck of Amsterdam“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „The Duck of Amsterdam“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „The Duck of Amsterdam“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je The Duck of Amsterdam určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Kde se nachází The Duck of Amsterdam?

Ubytování se nachází ve městě Amsterdam.

Jak daleko je Diemen od ubytování „The Duck of Amsterdam“?

Diemen se nachází 1 km od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „The Duck of Amsterdam“ nejbližší letiště?

Luchthaven Schiphol se nachází 15,2 km od ubytování.

Recenze ubytování The Duck of Amsterdam

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O The Duck of Amsterdam zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na amsterdam-stays.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10