Vita Nova

7/10 · 2838 · Booking.com

Oosterdok Steiger 2, 1011 VX Amsterdam, Nizozemsko

  • Až pro 2 hosty
  • Ložnice: 1

Vyberte data a zobrazte ceny

Orientační cena za noc: ~2 177 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Vita Nova?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Vita Nova se nachází v obci Amsterdam. Na místě najdete terasu.

Vzdálenosti k vybraným místům

Nemo1 km
Dutch Resistance Museum530 m
Hoeckelingsdam7,3 km
Rembrandt House740 m

Nabídka pokojů

Dvoulůžková chata s oddělenými postelemi

Jednolůžkový pokoj

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Minimální věk hostů je 18 let.

Pobyt dětí není povolen.

Internet

Wi-Fi je k dispozici. Služba je zdarma.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Vezměte prosím na vědomí, že check-in je možný denně během provozní doby recepce od 14:00 do 22:30.

Osobám rušícím ostatní hosty může být stržena část zálohy.

Jazyky
  • anglicky
  • nizozemsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 0363 E028 60A2 50CE A593

Vita Nova - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Úschova zavazadel

Vita Nova na mapě: Amsterdam

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Platí minimální věk hostů?

Minimální věk hostů je 18 let.

Jsou povolena domácí zvířata?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Jaké jsou časy přihlášení a odhlášení?

Přihlášení: od 14:00 do 22:30. Odhlášení: od 06:00 do 10:30.

Čím se liší jednotlivé pokoje?

Dvoulůžková chata s oddělenými postelemi: až 2 osob; 4 m²; počet ložnic: 1. Jednolůžkový pokoj: až 1 osob; 3 m²; počet ložnic: 1. Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Je k dispozici Wi-Fi a je zpoplatněné?

Wi-Fi je k dispozici. Služba je zdarma.

Mohou se zde ubytovat děti?

Pobyt dětí není povolen.

Jak daleko je Nieuwmarkt od ubytování „Vita Nova“?

Nieuwmarkt se nachází 690 m od ubytování.

Jak daleko je letiště „Amsterdam Airport Schiphol“ od ubytování „Vita Nova“?

Amsterdam Airport Schiphol se nachází 12,3 km od ubytování.

Recenze ubytování Vita Nova

Průměrné hodnocení z 2 838 recenzí na Booking.com je 7/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Vita Nova zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na amsterdam-stays.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10